ПОРЯДОК проведення виїзних прийомів громадян головою, першим заступником та заступником голови Лубенської районної державної адміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                              Розпорядження голови

                                                                              Лубенської районної

                                                                              державної адміністрації

                                                                              19 серпня 2019 року  №  124

 

ПОРЯДОК

проведення виїзних прийомів громадян головою, першим заступником та заступником голови Лубенської районної державної адміністрації

 

1. Порядок проведення виїзних прийомів громадян головою, першим заступником та заступником голови Лубенської районної державної адміністрації (далі – Порядок) визначає основні вимоги щодо організації та проведення особистих прийомів громадян.

 

          2. Виїзні прийоми громадян головою, першим заступником та заступником голови Лубенської районної державної адміністрації (далі – керівництво Лубенської районної державної адміністрації) проводяться відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

 

          3. Виїзні прийоми громадян керівництвом Лубенської районної державної адміністрації проводяться згідно з графіком, затвердженим головою Лубенської районної державної адміністрації.

           Інформація про проведення  виїзних прийомів керівництвом Лубенської районної державної адміністрації розміщується на веб-сайті районної державної адміністрації.

 

         4. Виїзні прийоми громадян здійснюються у приміщеннях органів місцевого самоврядування.                                                         

 

         5. Оприлюднення інформації про дату та час виїзних прийомів громадян керівництва Лубенської районної державної адміністрації проводить відповідальна посадова особа за роботу зі зверненнями громадян у сільських радах, на території яких здійснюються виїзні прийоми.

           Виїзні прийоми громадян здійснюються за попереднім записом.

 

          6. Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, осіб з інвалідністю внаслідок війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» проводиться першочергово.

 

          7. Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються багатодітні сім’ї, одинокі матері, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветерани війни та праці, особи з інвалідністю та інші категорії громадян, які потребують соціального захисту.

 

          8. Громадяни особисто повідомляють в усній чи письмовій формі своє прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, короткий зміст порушеного питання, результати попереднього розгляду питання (якщо громадянин звертався раніше), надають документи та інші матеріали, що необхідні для  обґрунтування свого звернення.

          Відповідальна за звернення громадян посадова особа вносить відповідні записи до журналу виїзних прийомів керівництвом Лубенської районної державної адміністрації.

Не допускається з’ясування даних про особу громадянина, які не відносяться до змісту звернення.

Якщо громадянин звертається не особисто, а через уповноважену ним особу, ці повноваження мають бути оформлені відповідно до вимог чинного законодавства та надані особисто уповноваженою особою.

 

          9. Не розглядаються повторні звернення від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті або заявнику було надано ґрунтовне роз’яснення згідно з чинним законодавством.

             При повторному зверненні громадянина на виїзний прийом відповідальною посадовою особою за роботу зі зверненнями громадян вивчаються матеріали з порушеного питання та здійснюється підбір матеріалів.

 

         10. Керівництво Лубенської районної державної адміністрації під час виїзного прийому громадян розглядає питання по суті, надає відповідно до чинного законодавства обґрунтоване роз’яснення та вживає заходів щодо усунення порушень (за їх наявності).

У разі, якщо виїзний прийом громадян керівництвом Лубенської районної державної адміністрації не відбувся через поважні причини, прийом може бути перенесений на інший день.

 

          11. Зміст усного звернення громадянина вноситься до картки заявника виїзного прийому і підписується посадовою особою, що здійснює прийом.

 

          12. У разі, коли порушене громадянином питання вирішити на виїзному прийомі неможливо, воно розглядається в тому самому порядку, що й письмове звернення. Про результати розгляду такого звернення громадянину, на його бажання, надається усна або письмова відповідь.

 

          13. Якщо розв’язання питання, з яким звернувся громадянин, не входить до компетенції Лубенської районної державної адміністрації, посадова особа, що здійснює особистий прийом надає громадянину роз’яснення, до якого органу державної влади або органу місцевого самоврядування, підприємства, організації чи установи доцільно звернутися, по можливості сприяє в цьому (дає адресу, номер телефону).

 

          14. Облік прийому громадян та контроль за дотриманням термінів розгляду звернень, прийнятих під час виїзних прийомів громадян керівництвом Лубенської районної державної адміністрації, здійснюється відповідальною посадовою особою за роботу зі зверненнями громадян.

 

 

Наверх ↑