Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 10 по 16 лютого 2020 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 10 по 16 лютого 2020 року

08.30

Оперативно-розпорядчі наради у виконувача обов’язків голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.30

Нарада у в.о.голови райдержадміністрації:

1. Про функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу у Лубенському районі.

2. Про стан захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у Лубенському районі.

3. Аналіз розпоряджень, виданих головою райдержадміністрації з галузевих, організаційно-кадрових та інших питань, аналіз документування управлінської діяльності за 2019 рік.

4. Про заходи щодо запобігання стану техногенно-екологічної безпеки, надзвичайним ситуаціям (небезпечним подіям), які виникли на території району.

13.00

Нарада з питань поводження з твердими побутовими відходами на території району.

08.30

Нарада з питань вирішення питання утилізації ХЗЗР, що знаходяться на території району.

14.00

Засідання комісії з питань легалізації робочих місць.

11.02

Проведення заходів у закладах загальної середньої освіти з нагоди Міжнародного дня безпечного Інтернету.

11.02

Семінар для осіб з інвалідністю у Лубенській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості.

09.15

Нарада з питань проведення державних закупівель в органах місцевого самоврядування відповідно до внесених змін.

09.00

Тренінг для учителів початкових класів «Розвиток критичного мислення» (Опорний заклад «Засульський ліцей»)

16.00

Нарада з питань діяльності Територіального центру соціального обслуговування.

09.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг.

09.30

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

10.00

Нарада з питань децентралізації

13.30

Нарада з питань економії енергоресурсів в закладах освіти, медицини, культури.

10.00

Районний етап обласного конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти закладів позашкільної та загальної середньої освіти «Країні Юннатії – 95!» (районний будинок культури)

14.02

09.00

Нарада з питань інвентаризації захисних споруд.

14.02

13.30

Нарада з питань імунопрофілактики населення району.

15.02

11.00

Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом

тижня

Здійснення візитів та інспектувань сімей району з метою запобігання, мінімізації негативних наслідків та подолання складних життєвих обставин сімей, дітей та молоді для посилення їхньої здатності до реалізації власного життєвого потенціалу.

Протягом тижня

Здійснення візитів до сімей з дітьми, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини з метою контролю за цільовим використанням коштів при народженні дитини.

Протягом тижня

Інспектування багатодітних сімей району з метою перевірки виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Протягом тижня

Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до населених пунктів району.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Підготовча робота щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.