Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 11 по 17 лютого 2019 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 11 по 17 лютого 2019 року

8.30

Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.30

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.  Про забезпечення санаторно – курортним лікуванням окремих категорій громадян у 2018 році та організація роботи у 2019 році.

2. Про результати проведення медичного огляду ветеранів Великої Вітчизняної війни у Лубенському районі.

3. Про стан виконавської дисципліни за підсумками 2018 року.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

14.00

Нарада з питань проведення заходів, пов’язаних з відзначенням

30 – річчя з дня виведення військ з Афганістану.

12.02

09.00

Нарада з питань забезпечення органів місцевого самоврядування відповідними документами щодо видалення сухостійних та аварійних дерев.

12.02

15.00

Нарада з питань проходу льодоходу по річці Сула та Удай в межах Лубенського району.

10.00

Нарада з питань проведення весняного призову на строкову військову службу.

11.00

Виїзний особистий прийом першого заступника голови райдержадміністрації Сіряченка С.М. у Хорошківську сільську раду.

15.00

Нарада з питань формування плану заходів щодо утримання об’єктів благоустрою.

14.02

11.00

Нарада з питань забезпечення населення якісним водопостачанням.

14.02

13.30

Нарада з питань обліку осіб що потребує поліпшення житлових умов.

15.02

13.00

Нарада з питань доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями об’єктів соцкультпобуту.

15.02

Урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом

тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом

тижня

Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             села  Мацківці.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2019 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.