Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 12 по 18 квітня 2021 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 12 по 18 квітня 2021 року

09.00

Участь у нараді з питань реконструкції приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету КП ЛЛМР.

13.00

Оперативно – розпорядча нарада у голови  райдержадміністрації з питань фінансової спроможності територіальних громад Лубенського району на реалізацію проєктів реконструкції автомобільних доріг.

15.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID – 19, спричиненого коронавірусною інфекцією  SARS-CoV-2 в Полтавській області.

11.00

15.00

Нарада з питань постачання природного газу для закладів освіти укрупненого Лубенського району.

10.00

Оперативно – розпорядча нарада у голови  райдержадміністрації про стан забезпечення вакцинами Лубенського району.

14.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації щодо роботи служби у справах дітей на території Лубенського району.

14.00

Робоча нарада з питань розгляду подань для нагородження   учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у зв’язку з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

16.00

Нарада з питань проведення  двохмісячника чистоти та благоустрою на території укрупненого району.

10.00

Нарада з питань проведення обстеження умов проживання багатодітних сімей в Лубенському районі.

14.00

Проведення рейдів з питань контролю за дотриманням перевізниками карантинних обмежень і правил під час здійснення перевезення пасажирів  на території Лубенського району

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій та пільг на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом

тижня

Засідання оперативного штабу щодо недопущення виникнення коронавірусу на території Лубенського району.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                           О. ПІРОВА