Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 12 по 18 липня 2021 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 12  по 18 липня 2021 року

08.30

Оперативно – розпорядчі наради у голови райдержадміністрації, першого заступника та заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

09.00

Участь у нараді з питання реконструкції приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету КП ЛЛМР.

10.00

Апаратна нарада в голови облдержадміністрації в режимі відео конференції

13.00

Оперативна – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації з питання проведення вакцинації проти COVID-19 в Лубенському районі.

14.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації  з питань підготовки сільськогосподарських підприємств до початку жнивної компанії.

15.00

Оперативна – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації з питання закриття юридичних осіб ліквідованих райдержадміністрації.

11.00

Оперативно – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації з питання реалізації в Лубенському районі проєктів у рамках Національної програми «Велике будівництво».

13.30

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питань закупівлі спеціального обладнання для комунального підприємства «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради.

15.00

Оперативна – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації про стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID – 19, спричиненого коронавірусною інфекцією  SARS-CoV-2 в Полтавській області

10.00

Оперативна – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації з    питань проведення робіт з розчистки повітряних ліній електропередач  від порослі та сухостійних дерев.

14.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питань проведення ремонтних робіт на дорогах Лубенського району.

10.00

Робочий виїзд голови райдержадміністрації та його першого заступника на автомобільну дорогу  «Чорнухи-Лубни» для огляду місця проведення ремонту мосту через річку Удай.

13.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питань роботи служби у справах дітей Лубенської райдержадміністрації.

10.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання проведення комісії з перевірки дотримання протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину.

13.00

Оперативно – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації з питань передачі майна державної форми власності.

16.07.

15.30

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питань дотримання законодавства під час роботи Лубенської  райдержадміністрації .

Протягом тижня

Забезпечення проведення гарячої телефонної лінії за участю керівництва райдержадміністрації згідно графіків.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій та пільг на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно – курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом тижня

Організація інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                           О. ПІРОВА