Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 17 по 23 травня 2021 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 17 по 23 травня 2021 року

09.00

Участь у нараді з питання реконструкції приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету КП ЛЛМР.

11.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID – 19, спричиненого коронавірусною інфекцією  SARS-CoV-2 в Полтавській області.

13.30

Оперативно – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації з питання проведення двохмісячника озеленення, чистоти та благоустрою на території укрупненого району.

15.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання проведення вакцинації проти COVID-19 в Лубенському районі.

10.30

Нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан забезпечення вакцинами проти COVID-19 Лубенського району.

14.00

Участь голови райдержадміністрації та заступників у нараді з питання проведення мережі інтернет на території населених пунктів Гребінківської територіальної громади.

15.30

Оперативно – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації з питання перерахування залишків коштів адміністраціями, які знаходяться в стані ліквідації відповідно до Закону України           № 1009–ІХ.

10.30

Участь голови райдержадміністрації та заступників у нараді з питання оновлення містобудівної документації по населених пунктах Оржицької територіальної громади.

14.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання реконструкції межових знаків на кордоні колишніх районів, які увійшли до складу Лубенського району.

15.30

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання функціонування відокремленого структурного підрозділу «Березоворудський фаховий коледж ПДАУ»

10.30

Зустріч голови райдержадміністрації з представниками Хорольської територіальної громади щодо вирішення проблемних питань функціонування системи газопостачання до об’єктів соціальної інфраструктури в населених пунктах вищезгаданої громади.

16.00

Оперативно – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації щодо проведення робіт по обробці транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів під час карантину.

10.30

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання чергового призову громадян укрупненого Лубенського району на строкову військову службу у квітні – червні 2021 року.

15.00

Оперативно – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації щодо дотримання карантинних заходів під час здійснення  перевезення пасажирів на автомобільному транспорті.

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій та пільг на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно – курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом

тижня

Засідання оперативного штабу щодо недопущення виникнення коронавірусу на території Лубенського району.

Протягом тижня

Організація інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                           О. ПІРОВА