Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 18 по 24 березня 2019 року

з 18 по 24 березня 2019 року
18.03
8.30
Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

19.03
10.00
Нарада з питань недопущення заборгованості за надані комунальні послуги.

19.03
14.00
Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним.

21.03
10.00
Районний конкурс – огляд художньої самодіяльності « Веселка». РБК.

21.03
11.00
Виїзний особистий прийом голови райдержадміністрації Качаненко Т.П. у Тишківську та Калайдинцівську сільські ради.

22.03
10.00
Нарада з питань благоустрою населених пунктів району.

22.03
11.00
Захід центральної районної бібліотеки імені Малика. Клубна зустріч в рамках проекту « Турбота про літніх».

Протягом тижня
Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня
Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня
Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Ісківці, Пулинці.

Протягом
тижня
Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня
Проведення робіт з організації у 2019 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня
Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Керівник апарату
райдержадміністрації                                                               О.Г. Пірова