Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 23 по 29 листопада 2020 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 23 по 29 листопада 2020 року

08.30

Оперативно-розпорядчі  наради у виконувача обов’язки голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

11.30

Нарада з питань призначення пільг та субсидій.

13.00

Нарада щодо відзначення Дня вшанування пам’яті жертв Голодоморів 28 листопада.

15.00

Нарада з питань недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних інфекцій, спричинених COVID-19.

10.00

Нарада з питань обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

14.00

Нарада з питань утримання доріг у зимовий період та готовність підрядної організації ТОВ «ШБУ-9» до належної організації робіт.

10.30

Нарада з питань подальшого функціонування закладів в умовах територіальної реформи.

14.00

Нарада стосовно розподілу природного газу до об’єктів соціальної сфери.

11.00

Нарада щодо проходження опалювального сезону у закладах соціальної сфери.

13.00

Інспектування проведення робіт на об’єктах, які віднесені до програми президента України «Велике будівництво».

09.00

Нарада у керівника апарату щодо проведення щорічної оцінки державних службовців.

10.00

Обласний захід з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодоморів на Меморіалі «Голодомор-33».

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом

тижня

Засідання оперативного штабу щодо недопущення виникнення коронавірусу на території Лубенського району.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.