Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 24 по 30 травня 2021 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 24  по 30 травня 2021 року

09.00

Участь у нараді з питання реконструкції приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету КП ЛЛМР.

11.30

Оперативно – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації щодо дотримання карантинних заходів під час здійснення  перевезення пасажирів на автомобільному транспорті.

13.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID – 19, спричиненого коронавірусною інфекцією  SARS-CoV-2 в Полтавській області.

14.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан забезпечення вакцинами проти COVID-19 Лубенського району.

11.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питань медичного обстеження та чергового призову громадян укрупненого Лубенського району на строкову військову службу у квітні – червні 2021 року.

13.30

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання проведення вакцинації проти COVID-19 в Лубенському районі.

15.00

Оперативно – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації з питання підготовки до завершення навчального процесу в школах укрупненого Лубенського району.

10.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання призначення і нарахування пільг та житлових субсидій населенню Лубенського району.

13.00

Оперативно – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації з питання здійснення виплат заборгованості по заробітній платі, яка виникла у зв’язку з реорганізацією колишніх райдержадміністрацій.

15.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання проведення комісії з перевірки дотримання протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину.

10.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання виконавської дисципліни в Лубенській районній державній адміністрації.

13.30

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання функціонування медичних закладів на селі.

15.30

Оперативно – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації з питання проведення інвентаризації захисних споруд на території укрупненого району.

11.00

14.30

Оперативно – розпорядча нарада у голови райдержадміністрації щодо проведення робіт по обробці транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів під час карантину.

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій та пільг на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно – курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом тижня

Організація інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.

Виконувач обов’язків

керівника апарату

райдержадміністрації                                                                     Н. КАТРЕНКО