Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 25 по 31 січня 2021 року

з 25 по 31 січня 2021 року

25.01

08.30

Оперативно-розпорядчі  наради у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

25.01

15.00

Нарада з питань недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних інфекцій, спричинених COVID-19.

09.00

Нарада з питань розгляду спірних питань, пов’язаних з призначенням державних соціальних допомог.

14.00

Нарада про стан забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах та організаціях району.

10.00

Нарада з питань дотримання правопорядку, забезпечення техногенно-екологічної безпеки, вчасного реагування на надзвичайні події та ситуації.

13.00

Нарада щодо основних питань реорганізації райдержадміністрації.

08.30

Нарада з питань утримання доріг загального користування.

14.20

Нарада щодо фінансового стану районного бюджету.

08.45

Нарада з питань інвентаризації водних об’єктів.

13.30

Нарада щодо роботи юридичного сектору.

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2021 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом

тижня

Засідання оперативного штабу щодо недопущення виникнення коронавірусу на території Лубенського району.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.