Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 28 грудня по 3 січня 2020 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 28 грудня по 3 січня 2020 року

08.30

Оперативно-розпорядчі  наради у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

11.00

Нарада з питань реорганізації відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

14.00

Нарада з питань проведення розрахунків через казначейську службу.

15.00

Нарада з питань недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних інфекцій, спричинених COVID-19.

10.00

Нарада з питань забезпечення об’єктів соціальної сфери газом, електрикою та водою.

13.00

Нарада з питань погодження переліку доріг, які будуть ремонтуватися у 2021 році.

09.00

Нарада з питань дотримання правил пожежної безпеки в закладах освіти і культури.

14.00

Нарада з питань підбиття підсумків щодо забезпечення населення інсуліном та іншими медичними препаратами.

31.12

10.00

Нарада з питань аналізу планів роботи управлінь та відділів райдержадміністрації за 2020 рік.

31.12

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2021 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом

тижня

Засідання оперативного штабу щодо недопущення виникнення коронавірусу на території Лубенського району.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.