Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 4 по 10 січня 2021 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 4 по 10 січня 2021 року

08.30

Оперативно-розпорядчі  наради у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

11.00

Нарада з питань формування плану  робіт на І квартал 2021 року.

14.00

Нарада з питань проходження опалювального сезону у закладах соціальної сфери.

15.00

Нарада з питань недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних інфекцій, спричинених COVID-19.

10.00

Нарада з питань забезпечення медичними препаратами АЗПСМ та ФАПів.

13.00

Нарада з питань аналізу сплати за комунальні послуги у закладах соціальної сфери.

06.01

10.30

Нарада з питань наповнення матеріального резерву.

06.01

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2021 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом

тижня

Засідання оперативного штабу щодо недопущення виникнення коронавірусу на території Лубенського району.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.