Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 9 по 15 березня 2020 року

з 9 по 15 березня 2020 року

09.03

Протягом дня

Заходи з нагоди 206 річниці від дня народження Т. Шевченка (с. Ісківці, с. Березоточа).

08.30

Оперативно-розпорядчі наради у голови райдержадміністрації, заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

11.30

Нарада з питань виконання делегованих повноважень органами місцевого самоврядування.

14.00

Нарада з питань проведення децентралізації.

09.00

Нарада з питань проведення конкурсу на маршруті «Лубни-Новооріхівка».

09.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг.

09.30

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

10.00

Районний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

11.03

V обласний  конкурс  читців  «Тарасовими шляхами».

11.03

Семінар для безробітних осіб у Лубенській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості на тему: «Види державних соціальних допомог. Категорії населення, які мають право на одержання різних видів соціальної допомоги».

15.00

Нарада з питань функціонування дитячих будинків сімейного типу.

08.30

Нарада з питань розроблення генеральних планів населених пунктів.

09.00

Робоча зустріч голови райдержадміністрації О. Циганенка з головним лікарем стоматологічної поліклініки О. Співаком.

10.00

«Круглий стіл» на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині».

13.30

Нарада з питань погодження проектів землеустрою.

09.00

Нарада з питань вирішення проблематики захоронення твердих побутових відходів.

09.00

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.

14.00

Нарада з питань фінансової самодостатності органів місцевого самоврядування.

13.03

Робоча поїздка голови райдержадміністрації О. Циганенка у Духівську сільську раду.

14.03

14.00

Творча зустріч із членом Національної спілки письменників України Р. Плотниковою з нагоди презентації нової книги «Непманша», центральна районна бібліотека імені В. Малика.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом

тижня

Здійснення візитів та інспектувань сімей району з метою запобігання, мінімізації негативних наслідків та подолання складних життєвих обставин сімей, дітей та молоді для посилення їхньої здатності до реалізації власного життєвого потенціалу.

Протягом тижня

Здійснення візитів до сімей з дітьми, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини з метою контролю за цільовим використанням коштів при народженні дитини.

Протягом тижня

Інспектування багатодітних сімей району з метою перевірки виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Протягом тижня

Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             населених пунктів району (с. Духове, Карпилівка, Гінці).

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Підготовча робота щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом тижня

Проведення заходів з весняного призову громадян.