04 червня: вітаємо працівників місцевої промисловості та фахівців водного господарства!

Щороку в першу неділю червня в Україні відзначають одразу два професійні свята - День працівників місцевої промисловості та День працівників водного господарства.

Щоденна невтомна праця фахівців цих галузей забезпечує розвиток економіки, промислових потужностей та сільського господарства держави. Це - компетентні спеціалісти, справжні аси своєї справи. Кожен з них володіє найліпшими професійним та особистими якостями!

Тож, з нагоди свят, бажаємо всім причетним здоров’я, миру, оптимізму, творчого натхнення, нових успіхів і надбань!

Віримо, що своєю сумлінною і самовідданою працею ви й надалі розвиватимете потенціал нашої держави.

Хай у ваших родинах завжди панує затишок та добробут, а у справах – лад і достаток!

Зі святом!

Начальник районної