25 травня: День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації

25 травня: День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації

Шановні фахівці Держспецзв’язку! Прийміть щиросердечні вітання з нагоди професійного свята!

Ваша служба включає безліч важливих завдань: професіонали забезпечують стійкість системи управління державою, захищеність електронних ресурсів, створюють умови обігу важливої інформації.

І в мирний час, і зараз, в умовах війни, працівники служби роблять усе можливе і неможливе, аби зв’язок в Україні – урядовий та цивільний – залишався надійним, стабільним і безпечним.

Ви успішно реагуєте на загрози у кіберпросторі, надійно протидієте ворожим технічним розвідкам та підтримує функціонування національного радіочастотного ресурсу.

Тож, у цей день ми висловлюємо вдячність за незламний дух і рішучість, професіоналізм та непросту роботу, за наближення Перемоги на своєму фронті.

Зичимо великих здобутків, підкорення нових вершин, міцного здоров’я, оптимізму і миру.

Зі святом!

Начальник районної