Державні службовці категорії «Б» підвищили кваліфікацію за загальною професійною програмою

01-10 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне навчання державних службовців категорії «Б» за загальною професійною програмою. Відповідно до діючого законодавства у сфері державної служби таке навчання дана категорія осіб має проходити не рідше одного разу на три роки.

Програмою передбачено опрацювання модулів, зокрема:

«Реалізація законодавства у сфері державної служби»;

«Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності»;

«Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів виконавчої влади з громадськістю»;

«Соціально-психологічні аспекти діяльності державного службовця»;

«Організація діяльності державного службовця» та інших.

Також учасники професійного навчання пройшли поточний, підсумкових контроль знань та вихідне анкетування.

Сертифікати про підвищення кваліфікації отримали 80 державних службовців обласної та районних військових адміністрацій.