Десять спортсменів із Полтавщини поборяться за олімпійські нагороди
![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/contrib/print/icons/print_icon.gif)
Десять спортсменів із Полтавщини поборяться за олімпійські нагороди
Сьогодні в Парижі відкриваються літні Олімпійські ігри.
«До національної збірної увійшли 10 спортсменів із Полтавщини: боксер Олександр Хижняк, борець Жан Беленюк, веслувальники Павло Алтухов, Олег Кухарик, Людмила Лузан та Ігор Трунов, легкоатлетка Ольга Корсун, футболісти Ілля Крупський і Євген Павлюк, спортсмен зі кульової стрільби Максим Городинець, – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. – Україну представляють 147 спортсменів у 26 видах спорту. Вболіваємо за наших – за всю національну збірну. Тільки вперед!»