До уваги балансоутримувачів укриттів і відповідальних посадовців місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

Лубенська районна військова адміністрація, вкотре, наголошує  на необхідності забезпечення постійного (24/7) доступу населення до укриттів на підвідомчій території під час оголошення повітряної тривоги.

Укриття повинні бути готові до прийому людей та забезпечені усім необхідним відповідно до  вимог чинного законодавства. За невиконання умов та відповідних норм передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Недотримання правил утримання захисних споруд може коштувати життя.

Начальник районної

військової адміністрації                                                                            Сергій СІРЯЧЕНКО