Двом мешканкам Лубенського району присвоїли звання "Мати-героїня"

Двом мешканкам Лубенського району присвоїли звання "Мати-героїня"

Указом Президента України почесне звання «Мати-героїня» присвоєно двом мешканкам Лубенщини. Нагрудні знаки та посвідчення жінкам вручив заступник начальника ОВА Антон Чубенко.

Нагороди отримали мати п'яти дітей Віра Тесля та мати семи дітей Олена Загірна.

Бажаємо родинам радості, достатку, тепла! Нехай діти завжди тішать увагою, добрим та щирим словом, віддаючи батькам ту любов, з якою їх зростили та виховали!

Низький уклін усім матерям – берегиням нашого краю і шана за материнську працю!

Довідково.

Почесне звання “Мати-героїня” присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8-ми річного віку 5-ох і більше дітей, у тому числі усиновлених, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання, створення сприятливих умов для здобуття освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.