Лубенська районна військова адміністрація долучилася до проведення Всесвітнього дня прибирання

Сьогодні небайдужі люди всього світу вийшли на масштабну, міжнародну акцію «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day», мета якої покращити екологічну ситуацію на планеті, привернути увагу громадськості до проблеми забруднення довкілля. Підтримали ініціативу й працівники апарату та структурних підрозділів Лубенської райдержадміністрації.

Зокрема, наводили лад на території та у приміщеннях адмінбудівлі.

Участь у таких заходах надзвичайно важлива, адже вони покликані формувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання у суспільстві. Завдяки подібним проєктам ми об’єднуємо зусилля заради розбудови майбутнього!

Нагадаємо, Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» проходить щороку в третю суботу вересня одночасно в 191 країні та об’єднує понад 70 млн активістів. Наше гасло в межах ініціативи цьогоріч «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».