На Лубенщині вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців

На Лубенщині вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців

29 серпня біля пам'ятного знаку загиблим захисникам України, що розташований  у Лубнах,  представники місцевої влади, правоохоронці, військовослужбовці, мешканці громади зібралися, щоб вшанувати пам’ять воїнів, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

До урочистостей приєднались начальник районної військової адміністрації Сергій Сіряченко разом із першим заступником Миколою Устименком.

Пам’ятати героїчну жертву синів і доньок України, щоденно згадувати мужність і відданість військовослужбовців закликав присутніх начальник райвійськадміністрації. Він наголосив: «Згадуючи героїчний супротив полеглих воїнів, їхню жертовність в ім’я майбутнього вільної країни, пам’ятаймо також і про те, яким тернистим залишається шлях нашого народу до омріяної свободи, адже боротьба з російськими загарбниками триває».

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у боях. Після - відбулася панахида за загиблими та традиційний молебень за мир в Україні.

Завершили захід покладанням квітів до пам’ятного знака.