На Полтавщині відновлюють мережу місцевих автошляхів

На Полтавщині відновлюють мережу місцевих автошляхів

У Полтавській області триває відновлення мережі місцевих автошляхів. Протягом минулого тижня бригади відремонтували ще 11 тис. м² покриття. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Найбільші за обсягами роботи виконували на дорогах:

Семенівка – Степанівка у Великобагачанській громаді;

Рашівка – Савинці – Великі Сорочинці у Великосорочинській громаді;

Глобине – Землянки – Великі Кринки, Радалівка – Малинівка в Глобинській громаді;

Крута Балка – Драбинівка – Вовківка у Драбинівській громаді;

Зіньків – Ступки – Довжик, Артелярщина – Будки в Зіньківській громаді;

Плоске – Калашники – Мачухи – М-22/ у Мачухівській громаді;

Н-08/ – Чорнобай – Хрестителеве – Оржиця – Лубни в Оржицькій громаді;

М-03/ – Березова Рудка – Мартиновичі, Гребінка – Кулажинці – Смотрики – М-03/, М-03/ – Вікторія у Пирятинській громаді;

Полтава – Сем’янівка – Петрівка – Н-12/, Н-12/ – Тахтаулове, Терентіївка – Залізничне – Ковалівка – М-03/ в Полтавській громаді;

Семенівка – Оболонь – Горошине в Семенівській громаді;

Портнівка – Козельщина – Мала Перещепина – Галущина Гребля в Терешківській громаді;

Великий Тростянець – Вищі Вільшани у Щербанівській громаді.

«Цього тижня роботи заплановані в дев'яти громадах: Зіньківській, Полтавській, Драбинівській, Пирятинській, Семенівській, Глобинській, Терешківській, Білицькій, Великосорочинській, – зауважив Філіп Пронін. – Ремонт відбувається шляхом співфінансування з обласного й місцевих бюджетів. Протягом року відновили 213 тис. м² покриття. Спільними зусиллями до результату – безпечних і якісних автошляхів».