Останній дзвоник уже пролунав для багатьох школярів Лубенського району

Останній дзвоник уже пролунав для багатьох школярів Лубенського району

Привітати із закінченням навчального року та настанням літніх канікул учнів однієї із шкіл завітав начальник Лубенської районної військової адміністрації Сергій Сіряченко.

Він подякував педагогічному колективу школи за високий рівень освіти учнів, створення в умовах воєнного стану єдиного інформаційного середовища закладу, гарний рівень національно-патріотичного виховання та формування нової достатньо-освіченої генерації українців. Також начальник райвіськадміністрації  подякував  батькам за гідне виховання дітей, за патріотизм, любов до батьківщини, які передаватимуться, як генетичний код наступним поколінням.

Сергій Сіряченко відзначив грамотою Лубенської районної військової адміністрації колектив закладу за високий професіоналізм, своєчасну та необхідну допомогу військовим, організацію навчального процесу та виконання заходів в умовах воєнного стану.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам´ять випускників школи, які загинули внаслідок російської агресії.