ПЛЕКАЙМО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ У СЕРЦЯХ!

Плекаймо незалежність у серцях! Згуртована лубенська громада відзначає День незалежності України. Районний захід з нагоди державного свята відбувся у мальовничому куточку – Ісківцях, біля Шевченкової криниці. Цього року тут облаштувати територію, оновили криницю і сцену, встановили альтанки для відвідувачів.
Тож, для численних відвідувачів, а це: голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, її перший заступник Сергій Сіряченко, голова районної ради Григорій Угляниця, депутат обласної ради Владислав Мостовенко, депутати районної ради, делегації сільських рад на чолі із сільськими головами, працівники райдержадміністрації, творча інтелігенція сьогоднішнє свято відвирувало, відквітувало і, переконані, надовго запам’яталося неабияким піднесенням, щирістю та місцевим колоритом. Гостей свята зустрічав сільський голова Ісковецької сільської ради Микола Романюта.
З красивим святом нашої держави усіх присутніх привітала голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, передаючи вітання від голови облдержадміністрації Валерія Головка. Цей захід, за її словами, показав наскільки згуртованою і дружньою є лубенська громада, наскільки важливим є об'єднання зусиль задля процвітання рідного краю.
Програма святкування видалася напрочуд різноманітною, цікавою і на «будь-який смак»: тематична презентація сільських рад, майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки, підведення підсумків жнив, різноманітні розваги і святковий концерт за участю кращих виконавців Лубенщини.