Полтавщина взяла участь в Конгресових слуханнях щодо вступу України в ЄС

Версія для друкуВерсія для друку

Полтавщина взяла участь в Конгресових слуханнях щодо вступу України в ЄС

 

15 вересня в Україні відбулися Конгресові слухання на тему «Відновлення і розвиток регіонів у контексті підготовки вступу України до ЄС». Участь у слуханнях взяли заступник начальника Полтавської ОВА Максим Калінін, представники структурних підрозділів облвійськадміністрації.

Конгресові слухання є майданчиком відкритого діалогу між усіма зацікавленими сторонами, залученими до розробки та реалізації нової державної регіональної політики, задля порозуміння та співпраці, зокрема в реалізації Дорожньої карти щодо вступу України в ЄС.

«Сьогодні ми говоримо про План вступу України до Європейського Союзу і про можливості для підтримки та розвитку регіональної політики. Важливо актуалізувати державну та регіональні стратегії розвитку, а це не можливо без обговорення підходів до стратегічного планування та відновлення, – розповів заступник Керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба. – Для держави важливим залишається й розвиток міжнародного співробітництва на принципах законності, нормованого і чіткого розподілу завдань на рівні органів місцевого самоврядування, узгодження загальнодержавних, регіональних та місцевих інтересів. Цей баланс – це константа розвитку України».

Залучення до діалогу та співпраця з конкретними громадами, вирішення їхніх потреб – пріоритет у роботі міжнародних партнерів.

«Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен минулого тижня зазначила, що вступ до ЄС вимагає наполегливої праці та лідерства. Наш проєкт «UCORD» і Швейцарське агенство з розвитку та співробітництва працюють над тим, щоб сформувати згуртовані, інклюзивні, ефективні громади, які мислять з перспективою на майбутнє, які мають свою унікальну ідентичність та усвідомлюють, що їхня міць посилиться, якщо вони співпрацюють з іншими», – зауважив керівник Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України» Джон Галлахер.

Участь у Конгресових слуханнях взяли народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, обласних військових адміністрацій та обласних рад, органів місцевого самоврядування, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, міжнародні партнери та експерти.

 

ОВА

Наверх ↑