Рідним загиблих захисників вручили нагороди

Рідним загиблих захисників вручили нагороди

Сьогодні, 22 березня, в приміщенні Лубенської районної військової адміністрації у присутності військових, працівників та громадськості рідним військовослужбовців, які загинули під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вручили ордени.

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського «Про відзначення державними нагородами» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено:

• орденом «За мужність» III ступеня  солдата Андрія Корчагу (посмертно);
  • орденом «За мужність» III ступеня солдата Сергія Микитенка (посмертно).

"Завдяки таким Героям Україна є і продовжує відвойовувати свою незалежність та свободу. Їхній подвиг назавжди залишиться в нашій пам’яті", – сказав очільник району Сергій Сіряченко, звертаючись до рідних полеглих захисників.

Вічна пам’ять Героям!