Рідним загиблого захисника вручили нагороду

Рідним загиблого захисника вручили нагороду

Сьогодні, 10 травня, у приміщенні Лубенської районної військової адміністрації рідним оборонця, який загинув під час захисту незалежності та територіальної цілісності України, вручили відзнаку.

Відповідно до Указу Президента Володимира Зеленського від 20 грудня 2023 року № 827 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено Циба Юрія Григоровича (посмертно).

"Ми не маємо можливості повернути загиблого Героя до життя, але нам під силу висловити належну шану і подяку рідним. Нехай же світла пам'ять про нього буде вічною, а жертва не буде марною", – зазначив очільник району Сергій Сіряченко, звертаючись до близьких полеглого захисника.

Вічна пам’ять Героям! Слава Україні!