Роботи спілчан Полтавського осередку НСКУ здобули відзнаки на 15 Всеукраїнському фестивалі екранних мистецтв «ДНІПРО-CINEMA»

Завершився 15 Всеукраїнський фестиваль екранних мистецтв «ДНІПРО-CINEMA» ім. Данила Сахненка. Його провели у Києві, в Будинку кіно Національної спілки кінематографістів України. На розгляд журі були представлені понад 80 робіт.

Три високі нагороди здобули роботи, авторами яких є спілчани Полтавського осередку НСКУ.
Фільм «Паїсій Величковський. Добротолюбіє. Наближення до суті» – перше місце в номінації «Повнометражні документальні фільми».
Фільм «Соловецькі в’язні з України: Лесь Курбас, Микола Куліш» – друге місце в номінації «Повнометражні документальні фільми».
У номінації «Короткометражні фільми» перше місце отримав Дмитро Гонтаренко за свою авторську роботу «Бій за фасад».
Нині Дмитро в лавах ЗСУ захищає Україну та її територіальну цілісність.
Члени журі підкреслили, що зацікавленість молоді у здобутті навичок фільмовиробництва значно зросла. Це дає унікальні можливості для розвитку творчих можливостей аматорів, студентів, творчих факультетів ВНЗ, регіональних телекомпаній.
Вітаємо краян із високими нагородами та визнанням їхньої праці!
Зичимо подальших успіхів!

Подробиці – https://www.youtube.com/watch?v=XbQqiW9jSM4