Родинам загиблих захисників вручили державні нагороди

Родинам загиблих захисників вручили державні нагороди

21 грудня у Лубенській районній військовій адміністрації відбулась церемонія вручення державних нагород родинам загиблих захисників України.

Участь в урочистому заході взяли начальник районної військової адміністрації Сергій Сіряченко, перший заступник міського голови Олег Соболєв, працівники апарату та структурних підрозділів, представники районного ТЦК та СП, близькі полеглих військовослужбовців.

Розпочали церемонію із традиційної хвилини мовчання, щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав, захищаючи Україну, найдорожче – життя. Після, перейшли до вручення нагород.

Орден Богдана Хмельницького ІІІ ст. передали дружині Победри Сергія Григоровича.

Ордени «За мужність» ІІІ ст. вручили рідним Афоніна Олександра Віталійовича, Баїстого Романа Миколайовича, Гулака Олексія Івановича, Дація Віталія Федоровича, Кальника Івана Вікторовича, Касьяна Ігоря Миколайовича, Копилова Вадима Ігоревича, Косяка Бориса Григоровича, Литвина Володимира Анатолійовича, М’якоти Олександра Володимировича, Наріжного Сергія Станіславовича, Новікова Віктора Володимировича, Пасічника Станіслава Анатолійовича, Перевозчикова Вячеслава Юрійовича, Погребняка Юрія Сергійовича, Пономарьова Сергія Володимировича, Яковенка Олега Володимировича.

«Завдяки мужності та відданості наших захисників Україна продовжує відстоювати свою незалежність та територіальну цілісність. Проте ціна, яку ми платимо за свободу неймовірно висока. Обов’язок кожного громадянина пам’ятати про це!», – звернувся до присутніх начальник районної військової адміністрації Сергій Сіряченко.

Доземний уклін та найщиріші слова співчуття родинам полеглих захисників і захисниць України!

Вічна пам’ять Героям!