У Хорольській територіальній громаді відкрили Алею Героїв

У Хорольській територіальній громаді відкрили Алею Героїв

Сьогодні, 15 травня, поблизу Хорольського ботанічного саду відбулася урочиста церемонія відкриття Алеї Героїв – вуличної інсталяції з портретами загиблих захисників України.

Вшанувати пам’ять полеглих воїнів завітав перший заступник голови Лубенської райдержадміністрації Микола Устименко. Серед присутніх на заході також були міський голова Сергій Волошин, близькі героїв, громадськість, військовослужбовці, ЗМІ.

У своїй промові Микола Устименко висловив вдячність та щирі співчуття родинам загиблих захисників. Він наголосив: «Священний обов’язок кожного громадянина пам’ятати відвагу полеглих бійців та ціну нашої свободи».

Присутні вшанували загиблих земляків хвилиною мовчання. Після чого священнослужителі відправили панахиду за воїнами та освятили Алею. Завершили захід урочистим покладанням квітів та запаленням лампад.

Повномасштабне вторгнення росії відкрило нову сторінку героїзму, стійкості та, на жаль, втрат. Поки триває війна ми не можемо ані назвати всіх поіменно, ані розповісти всі історії. Проте віримо - українське суспільство докладе всіх зусиль, щоб наші герої були належно вшановані!