У Лубенській райвійськадміністрації відбулося вручення нагород

У Лубенській райвійськадміністрації відбулося вручення нагород

Сьогодні у приміщенні Лубенської районної військової адміністрації дружині оборонця, який загинув під час захисту незалежності та територіальної цілісності України, вручили відзнаку.

Відповідно до Указу Президента Володимира Зеленського від 17 травня 2024 року за особисту мужність та самовіддане виконання військового обов’язку медаллю «За військову службу Україні» нагороджено Гуляєва Віктора Олексійовича (посмертно).

"Ми не маємо можливості повернути загиблого Героя до життя, але нам під силу висловити належну шану і подяку рідним. Нехай же світла пам'ять про нього буде вічною, а жертва не буде марною", – наголосив виконувач обов’язків начальника районної військової адміністрації Микола Устименко.

Також на зустрічі відзнакою Міністра оборони України «За поранення» нагородили Качан Тамару Іванівну.

«Ваша стійкість та самовідданість надихають нас усіх на боротьбу за перемогу. Пишаємось та дякуємо за службу», - зазначив Микола Устименко.

Слава Захисникам України! Вічна пам’ять Героям!