У Лубенському районі завершилася перевірка з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту 12 липня територіальна комісія по перевірці діяльності Лубенської районної ланки щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актив з питань цивільного захисту підвела підсумки своєї роботи. Впродовж контрольної перевірки пройшло тестування відповідальних працівників, перевірено стан нормативно-правової бази, 11 липня відбулося відпрацювання надзвичайної ситуації тощо.

В.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко подякував комісії за неупереджений аналіз та розуміння, вказав спеціалізованим службам на необхідність усунення недоліків.

Заступник голови комісії, начальник відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Полтавській області Андрій Ярощук ознайомив присутніх з недоліками, виявленими під час перевірки. Йдеться передовсім про необхідність проходження функціонального навчання, проведення інвентаризації захисних споруд, визначення місць відпочинку на воді, забезпечення протипожежного водопостачання.