У районі обговорили заходи з нагоди Дня незалежності України

У районі обговорили заходи з нагоди Дня незалежності України 12 серпня головою райдержадміністрації Тетяною Качаненко  проведено засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення державних свят – Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

Учасники засідання детально зупинилися на заходах, передбачених районним планом, обговорили робочі моменти: проведенні благоустрою території та святковому оформленні, облаштуванні Районної дошки пошани, організації урочистої частини. Так, за традицією багатьох років урочисте підняття Державного Прапора України та відкриття оновленої дошки пошани відбудеться 23 серпня о 9.00 біля адмінприміщення райдержадміністрації. Вирішено, що урочистий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України відбудеться цього ж дня о 10.30.

З нагоди державного свята на території району пройдуть Дні села: 17 серпня у Хорошках, 25 серпня – у Снітині і Жданах.