Випускники лісотехнічного коледжу отримали дипломи про освіту

Випускники лісотехнічного коледжу отримали дипломи про освіту

27 червня у Лубенському лісотехнічному коледжі п’ятдесяти чотирьом фаховим молодшим бакалаврам вручили дипломи про освіту. Привітати юнаків та дівчат зі знаковою подією прийшли начальник Лубенської районної військової адміністрації Сергій Сіряченко, міський голова Олександр Грицаєнко, викладачі, батьки.

Успішної реалізації найамбітніших планів та досягнення омріяних висот побажав випускникам очільник району. Також він подякував викладачам за їх сумлінну працю та вагомий особистий внесок у виховання і підготовку фахових спеціалістів лісової галузі.

З нагоди урочистої події грамотами Лубенської районної військової адміністрації відзначили  Олену Дем’яненко – класного керівника, викладача фахових дисциплін, а також студентів-випускників Ярослава Остапенка та Євгенія Климківа.

Зичимо молодим фахівцям успішного старту та щасливого майбутнього під мирним небом України!