Вітання начальника Лубенської районної військової адміністрації до Дня міжнародного захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки! В перший день літа  вітаю  вас з прекрасним святом - міжнародним Днем захисту дітей!

Дитинство – найкраща мить нашого життя, пора безтурботності, легкості, незабутніх вражень та здійснення мрій. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день цікавим та незабутнім.

Батькам бажаю терпіння та доброти. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів. Діти – наше майбутнє, майбутнє Лубенщини. Саме від нас залежить, яким буде становлення маленької людини у суспільстві, тому наше основне завдання-виховати своїх дітей розумними, порядними, достойними громадянами України, прищепити їм палку любов до знань, мови та культури рідної Батьківщини. Бажаю всім діткам безмежного щастя, яскравих посмішок та міцного здоров’я. Гарного та веселого відпочинку під час літніх канікул!

Зі святом! Миру, любові та злагоди усім родинам!