Вітання начальника Лубенської районної військової адміністрації з Днем поліцейського офіцера громади!

28 травня Україна відзначає День поліцейського офіцера громади. Це професійне свято фахівців, на чиїх плечах лежить надважлива місія - надавати реальну кваліфіковану допомогу людям та запобігати правопорушенням.

Тож, шановні офіцери!

Ваша служба вимагає твердого характеру, практичного досвіду, впевнених знань та уміння приймати правильні рішення. Щодня ви охороняєте життя та спокій наших громадян, цілодобово перебуваєте на варті законності та правопорядку, допомагаєте людям розв’язувати їхні проблеми та долати негаразди. Нехай же добро повертається вам сторицею!

Щиро бажаємо міцного здоров’я, стійкості духу, життєвих гараздів та мирного неба. Дякуємо, що залишаєтесь мужніми професіоналами навіть в умовах надзвичайних ситуацій. Зі святом!

Начальник районної

військової адміністрації