Вітання начальника Лубенської районної військової адміністрації з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Вже традиційно, другої неділі вересня, Україна відзначає День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – свято відповідальних та невтомних професіоналів.

Сьогодні важко уявити життя людей без належного функціонування цієї сфери. Саме від неї беруть початок інші життєво важливі галузі, створюючи загалом добробут народу.

Це свято – чудова нагода висловити вдячність робітникам, інженерам, геологам, технікам і службовцям, керівникам підприємств нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Вони щоденно проявляють самовідданість і майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи, забезпечують надійну роботу складного технологічного комплексу.

Бажаємо трудових успіхів та здобутків, творчого оптимізму, стабільності, впевненості у завтрашньому дні. Міцного здоров’я, добра, затишку та миру вам і вашим родинам.

Зі святом!

Начальник районної