Вітання начальника Лубенської районної військової адміністрації з Днем працівників прокуратури України!

Щороку 1 грудня  Україна відзначає День працівників прокуратури - свято відповідальних, наполегливих та сумлінних професіоналів.

Сьогодні перед цими фахівцями стоять важливі завдання – охороняти інтереси нашої держави та її народу, захищати демократичні права і свободи громадян. Їхній високий професіоналізм та безкомпромісність помножені на досвід і знання, сприяють розв’язанню важливих державних питань, забезпечують виконання вимог чинного законодавства України.

Тож у цей день від щирого серця бажаю усім працівникам прокуратури сміливості у рішеннях, наполегливості у прагненнях, успіху в починаннях. Нехай істина буде на вашому боці, а окрім неї й удача. Хай у ваших сім'ях панує добробут, мир, щастя та любов.

Зі святом!

Начальник районної