Вітання начальника районної військової адміністрації до Дня Європи!

Вітання начальника районної військової адміністрації до Дня Європи!

Сьогодні, 9 травня Україна відзначає День Європи. Це свято підтверджує єдність нашої держави з ЄС не лише за географічною ознакою, а й за прогресивними демократичними поглядами, культурними та духовними надбаннями.

Вектор розвитку, який обрав український народ, підкреслює його прагнення жити у державі, де поважають права та свободи людини, шанують кожну особистість, а життя визнано найвищою цінністю. Тож нині, попри війну, ми впевнено продовжуємо гордий шлях до цивілізованого майбутнього у великій родині європейських країн.

Сьогоднішнє свято це також чудовий привід висловити щиру подяку державам-членам ЄС за всебічну підтримку та допомогу у боротьбі з російським агресором. Ті, хто раніше були лише сусідами, стали для нас близькими друзями та надійними партнерами. Я впевнений, що разом ми подолаємо усі випробування на шляху до миру і нових, спільних перспектив.

У цей день зичу кожному здоров’я, добробуту, життєвої енергії та впевненості у світлому майбутньому нашої держави.

Слава Україні, слава її героям! Разом до перемоги!

Начальник районної

військової адміністрації