Вітання начальника районної військової адміністрації до Дня журналіста!

Вітання начальника районної військової адміністрації до Дня журналіста!

6 червня в Україні відзначають День журналіста – професійне свято кореспондентів, репортерів, редакторів і усіх, хто працює на інформаційній ниві.

Робота цих фахівців займає важливе місце в житті наших громадян, адже журналісти не просто повідомляють людей про події - вони формують світогляд, впливають на розвиток суспільних процесів.

Сьогодні Україна, яка бореться із зовнішнім агресором і водночас переживає процес становлення державності, як ніколи потребує об'єктивного осмислення та професійного висвітлення фактів і подій.

Тож, шановні медійники! Віримо, що високий патріотизм, моральний та професійний обов’язок говорити правду і надалі залишатимуться Вашим постійним дороговказом.

Прийміть слова найщирішої вдячності за наполегливу працю, чесніть та активну громадську позицію.

Нехай швидше настане той день, коли на всіх перших шпальтах газет і зі всіх телеекранів лунатиме звістка, на яку ми найбільше чекаємо, — новина про українську перемогу!

Начальник районної

військової адміністрації