Вітання начальника районної військової адміністрації працівникам Державної податкової служби!

Щороку 2 липня, відповідно до Указу Президента України, ми відзначаємо професійне свято працівників податкової служби. Сьогодні важко уявити розвиток нашого району і держави в цілому без чіткої повсякденної роботи цих фахівців.

Під час війни вони формують міцний тил, забезпечуючи наповнення бюджету. Чесність та прозорість їхньої діяльності, неухильне дотримання законодавства залишається запорукою залучення інвестицій, зростання добробуту громадян та підтримки національної економіки.

Тож, шановні податківці!

Віримо, що ваш високий професіоналізм і відданість справі й надалі сприятимуть зміцненню партнерських відносин із платниками податків.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя та добробуту, невичерпної енергії, наполегливості та нових професійних здобутків!

Начальник районної

військової адміністрації