Вітання начальника районної військової адміністрації з Днем морської піхоти!

Вітання начальника районної військової адміністрації з Днем морської піхоти!

23 травня українські морпіхи відзначають своє професійне свято. Це - висококваліфіковані воїни, які протягом усієї своєї славної історії мужньо доводили подвигами любов і відданість Батьківщині.

Сьогодні, особовий склад військових частин і підрозділів морської піхоти демонструє високий моральний дух, майстерність, самовідданість і відповідальність під час виконання бойових завдань. Їхньою сміливістю та патріотизмом надихається увесь світ.

Тож, шановні службовці та ветерани! Дякуємо кожному за вірність і відданість Україні! Нехай кулі вас оминають! Хай віра у Перемогу не гасне у серцях і допомагає у знищенні ворогів. Хай близькі дочекаються кожного живим і неушкодженим додому!

Шануємо пам’ять про тих, хто віддав своє життя за нашу державу. Вічна слава героям!

Начальник районної

військової адміністрації