Вітання начальника районної військової адміністрації з Днем українського добровольця!

14 березня наша держава відзначає День українського добровольця. Це свято героїв та справжніх патріотів, котрі у складний для Батьківщини час відважно стали на її захист.

Такий вчинок — найвищий прояв громадянської свідомості, любові до рідної землі.

Тож шановні добровольці, бійці добровольчих батальйонів!

Щиро дякуємо кожному за життєву позицію, незламність духу, мужність і відвагу!

Сьогодні боротьба все ще триває. Проте, я переконаний, що завдяки вашій силі та прагненню до свободи ми досягнемо мети. Воля у нас у крові, а незалежність – це те, що належить нам по праву.

З нагоди свята зичимо всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у справі служіння Україні! Хай доля буде прихильною до вас і ваших близьких!

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вічна пам'ять Героям! Слава Україні!

Начальник районної

військової адміністрації