Вітання Сергія Сіряченка до Дня Національної поліції!
![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/contrib/print/icons/print_icon.gif)
Вітання Сергія Сіряченка до Дня Національної поліції!
Шановні правоохоронці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України. Обравши цей шлях, ви пов’язали своє життя з відповідальною, ризикованою, але водночас надзвичайно важливою справою служіння суспільству.
Навіть у непростий для держави час ви щодня демонструєте міцний дух та сміливість: на своїх робочих місцях, на вулицях населених пунктів, на блокпостах та у зоні бойових дій.
Нехай же ваша благородна справа знаходить підтримку та вдячність серед громадян. Зичимо всім причетним міцного здоров’я, мирного неба, успішної служби і непохитної віри у своє покликання та Україну!
Начальник районної
військової адміністрації
Сергій Сіряченко