Звернення до Дня Української Державності

Звернення до Дня Української  Державності

Сьогодні, 15 липня, Україна відзначає День Державності.

Це свято нагадує про тисячолітню історію державотворення нашої країни. Наша державність не має часових меж — починаючи від часів Київської Русі й до тепер — ми боремося за свою незалежність та свободу.
Ми нація із власною культурою, символікою, традиціями, самобутністю та багатовіковим державотворчим досвідом.

Страшна реальність війни показала всьому світу незламний дух, героїзм, хоробрість, міцну віру українського народу та як потрібно відвойовувати державність. Нам є чим пишатися, адже кожний великий і маленький українець наближають нас до Перемоги задля збереження цілісності України.

Нині кожному з нас потрібно щиро вірити у нашу державу, вивчати та знати багатовікову історію, творити її тут і зараз – задля подальшого незалежного та мирного шляху.
Тож нехай цей величний для країни день дасть надію, сил та наснаги задля єдиної жаданої мети – миру в нашій державі.

З Днем Хрещення Київської Русі-України!

З Днем Української Державності!

Слава Україні!

Начальник районної