Звернення начальника Лубенської районної військової адміністрації з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут

Двадцяте століття залишило нам у спадок безліч трагічних сторінок історії. Серед них і події 29 січня 1918 року. У цей день зовсім юні українці під Крутами, проявивши жертовність і героїзм, змогли стримати наступ більшовиків на столицю.

Молоді хлопці, зустрівшись віч-на-віч із ворогом, свідомо пішли на смерть заради свободи нашої держави. Вони були різного походження, хтось мав бойовий вишкіл, а хтось уперше взяв до рук зброю. Проте, кожен чітко розумів головне – Україна потребує захисту.

Студенти-герої стали символом незламності духу нашого народу, готового відстоювати свою землю, свою гідність, свою ідентичність. Тож, за традицією у цей день ми схиляємо голови перед сміливістю та відвагою крутянців, які поклали життя, захищаючи державу.

Висловлюємо шану та вдячність усім українцям, які й донині продовжують захищають рідну землю.

Вічна пам'ять загиблим героям!

Слава Україні!

Начальник районної