Звернення начальника райвійськадміністрації з нагоди 210-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка

Шановні мешканці Лубенського району!

Сьогодні ми відзначаємо 210 річницю від дня народження геніального поета, талановитого художника, духовного провідника українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Славне ім’я митця вже давно стало символом нації, а його творчість – джерелом пізнання і натхнення, культурною основою, на якій була зведена незалежність держави.

Упродовж багатьох десятиліть Шевченкові тексти залишались дороговказом у нашій визвольній боротьбі, давали настанови та сповнювали серця впевненості у перемозі над ворогом.

Актуальними залишаються слова Тараса Григоровича і до нині. Вони продовжують надихати українців, щодня лунають з вуст наших Героїв – захисників.

«Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»

Тож нехай вогонь душі Кобзаря запалить у наших серцях іскру віри, надії, любові до рідної землі та українського слова.

З днем народження, великий Поете! Слава Україні!

Начальник районної

військової адміністрації