Звернення Сергія Сіряченка до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф
![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/contrib/print/icons/print_icon.gif)
Звернення Сергія Сіряченка до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф
Сьогодні, 4 червня ми вшановуємо пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.
Їх передчасно обірвані життя — наш вічний біль. Їх непрожиті долі — вічна мука рідних та близьких.
На жаль, щоденно кількість жертв серед дітей в місцях ведення активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях продовжує зростати. Факти вбивств та поранень, сексуального насилля над ними, їх примусового переміщення росією є свідченням геноциду українського народу. Це злочини, які не можна пробачити або забути. Вони не мають строку давності.
Тож, у День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії ми закликаємо суспільство зупинити ворога, разом з Україною робити все можливе аби відлік невинних жертв зупинився!
Начальник районної
військової адміністрації
Сергій Сіряченко