Звернення Сергія Сіряченка з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

Шановні мешканці Лубенського району! Дорогі ветерани!

Сьогодні, 8 травня ми віддаємо данину пам’яті жертвам нацистського режиму та вшановуємо звитягу всіх, хто чинив опір цьому страшному злу минулого століття.

Ніколи не вдасться забути, яким лихом для українського народу були ті часи: втрачено мільйони життів, зруйновано тисячі міст і сіл, скалічено безліч доль.

І хоч минають роки, у вічність відходять очевидці подій – ми не маємо права забувати.

Доземно вклонімося ж усім, хто мужньо стояв на фронтах, в партизанських загонах та підпіллі, виніс важкі роки окупації та пекло концентраційних таборів. Тим, хто на своїх плечах, ціною власного здоров’я та життя гідно ніс тягар воєнного лихоліття.

Відзначення цієї дати – це нагадування, про те, що найважливішим підсумком має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, його категоричний і безкомпромісний захист.

Пам'ятаймо всіх, хто віддав, і продовжує віддавати життя за наше сьогодення та майбутнє! Світла та вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Начальник районної

військової адміністрації