Звернення Сергія Сіряченка з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій

Звернення Сергія Сіряченка з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій

Шановні громадяни району!

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам’ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом.

Цвіт нації, незліченну кількість працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, котрих сталінська влада оголосила «ворогами народу», було страчено, приречено на тортури й голодну смерть у засланні.

Кривавий вир репресій, депортацій, колективізації та  голодоморів не оминув, мабуть, жодної української родини. Це був час зневіри, відчаю та безнадії.

Могили без хрестів та імен. Розстріли у підвалах, масові катування та страти. Така кривава спадщина радянської імперії. Це історія терору. Це історія зламаних доль і життів.

З кожним роком свідків тих трагічних подій стає менше, однак ми маємо пам’ятати кожного, передавати нащадкам правду про минуле і гідно вшановувати безвинних жертв.

Схилимо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто постраждав унаслідок політичних репресій, а також за визволення та повернення додому сучасних в’язнів.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!